header-base

پرینت

کمیته رفاه

 اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی در بیست ویکمین جلسه خود (12بهمن94) ضمن تشکر از آقای محمدجواد متشکر حسینی، آقای حسینعلی آریانی را به عنوان مسئول کمیته رفاه خانه مطبوعات استان انتخاب کردند.

حسینعلی آریانی عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات استان و سرپرست روزنامه رسالت در خراسان است.

پرینت

تخفیف 30 درصدی پارک ایرانیان برای اعضا

     طی توافقنامه خانه مطبوعات استان با پارک آبی ایرانیان (قاسم آباد - حجاب) اعضا می توانند به هر تعداد (همراهان اعم از دوست، آشنا، اقوام و ...) با ارائه کارت خانه مطبوعات از تخفیف 30 درصدی برخوردار شوند. چنانچه تعداد در هنگام مراجعه به 20 نفر برسد این تخفیف 50 درصد خواهد بود. همچنین هر فردی از دوستان، آشنایان، فامیل و یا اعضای خانواده با در دست داشتن کارت عضویت می تواند از تخفیف های اعلامی برخوردار شود. 

     ضمنا این قرارداد تا 30 شهریور 94 اعتبار دارد و پس از بررسی توسط مدیران پارک آبی ایرانیان در صورت استقبال مناسب همکاران قابل تمدید خواهد بود.

پرینت

ثبت نام تور تهرانگردی

احتراما به استحضار می رساند بنا بر اعلام اداره محترم مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اردوی دو روزه تهرانگردی در روزهای 18 و 19 مرداد 94 به صورت رایگان توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد برای 40 نفر از خبرنگاران عضو برگزار می شود. علاقه مندان می توانند تا 11 مرداد ماه از طریق ایمیلاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با اعلام مشخصات و شماره تماس خود ثبت نام کنند. ضمنا با توجه به تغییر زمان برگزاری اردو و نیز اشکال فنی در سایت، ثبت نام شدگان قبلی نیز از طریق آدرس اعلامی (جدید) اقدام فرمایند. اسامی ثبت نام شدگان بعد از پایان مهلت اعلامی، تحویل اداره محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد خواهد شد. اعضای محترم به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانند با روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد تماس حاصل فرمایند. تذکر: طبق اعلام قبلی قرار بود اردوی مذکور در روزهای 13 و 14 مرداد برگزار شود که با یک هفته تاخیر به 18 و 19 مرداد 94 موکول شد.
پرینت

ثبت نام برای اولین اردوی علمی

قابل توجه اعضای محترم خانه مطبوعات خراسان رضوی

     ضمن تبریک ایام و اعیاد شعبان به استحضار می رساند با پیگیری های خانه مطبوعات استان و موافقت مسئولان محترم شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، اولین بازدید علمی ویژه اعضا از پالایشگاه سرخس برنامه یزی و هماهنگ شده است.

     علاقه مندان می توانند تا سه شنبه پنجم خرداد 94 در ساعت 9 تا 12:30 به صورت حضوری یا تماس با شماره 36076481 خانه مطبوعات برای ثبت نام اقدام فرمایند. همچنین خبرنگاران محترم روزنامه های خراسان، قدس و شهرآرا و نیز سرپرستی های روزنامه های سراسری در استان با مراجعه به نمایندگان خود در کمیته رفاه خانه مطبوعات استان می توانند برای حضور در این بازدید یک روزه ثبت نام کنند. 

آقای نصیری (روزنامه خراسان) - آقای طبسی (روزنامه قدس) آقای بخشی زاده (روزنامه شهرآرا)- خانم کیانی (سرپرستی ها)

     زمان بازدید: پنجشنبه 7 خرداد 94

     حرکت از مشهد: 7 صبح - میدان آزادی (پارک ملت) - ابتدای بزرگراه شهید کلانتری

     حرکت از پالایشگاه سرخس: ساعت 16

فقط خبرنگاران محترمی که از طریق سایت خانه مطبوعات برای عضویت اقدام کرده اند مجاز به ثبت نام در این بازدید هستند

پرینت

تخفیف50درصدی استخر شهید کاظمیان

به اطلاع می رساند طی هماهنگی با مسئولان محترم آموزش و پرورش استان، اعضا برای استفاده از استخر شهید نور ا... کاظمیان واقع در چهار راه دانشجو - دانشجوی 20 فعلا با ارائه کارت خبرنگاری و بعد از صدور کارت های خانه مطبوعات با کارت های عضویت از تخفیف 50 درصدی بهره مند می شوند.

برادران: روزهای زوج ساعت 18:30 - 17 و 20:30 - 19

خواهران: روزهای فرد از ساعت 8 تا 20 ( با فواصل 2 ساعت)