header-base

پرینت

مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات خراسان رضوی ۴۸ ساعت تمدید شد

مدیر خانه مطبوعات خراسان رضوی از تمدید ۴۸ ساعته مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان تا ۲۸ دی ماه ۹۵ خبر داد. مهندس «مجتبی نوریان» در گفت و گو با ستاد خبری جشنواره گفت: این جشنواره از ۱۱ دی ماه آغاز و ۱۵ روز برای ارسال آثار منظور شد. وی استقبال از جشنواره را با وجود محدودیت های تصریح شده در شیوه نامه معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد از جمله شرط بیمه بودن خبرنگاران، عکاسان و صفحه آراهای علاقه مند به حضور ، عالی و آثار ارسالی را بیش از ۹۷۰ مورد اعلام کرد. وی با تشکر از مساعدت و مشارکت جمعی و حضور پر شور اصحاب رسانه در اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری خراسان رضوی و احترام به افرادی که در موعد مقرر برای حضور در جشنواره برنامه ریزی و اقدام کردند افزود: نظر به حجم بالای آثار ارسالی طی روز گذشته که بیش از ۵۰۰ اثر فقط در ۲۴ ساعت پایانی ارسال شده بود و ستاد به لحاظ کثرت آثار مجال بررسی کامل همه آثار را نیافت همچنین رفع اشکال سایت و امکان پذیرش 8 اثر از هر متقاضی، مهلت ارسال آثار به مدت 48 ساعت و فقط تا فردا 28 دی ماه 95 تمدید شد.

دبیر اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری خراسان رضوی، ادامه داد: پس از بررسی آثار توسط ستاد جشنواره، چنانچه اثری برای رفع نقص و اصلاح برگشت داده شد همکاران طی فرصت باقی مانده برای اصلاح اقدام کنند. به گفته وی شرکت کنندگانی که روز گذشته بعد از رفع اشکال سایت، فرصت لازم را نیافتند که کسری آثار مورد نظر خود تا سقف 8 مورد (دو مورد مربوط به بخش ویژه و ۶ مورد مربوط به بخش اصلی طبق ضوابط اعلامی) را ارسال کنند از این مهلت بهره مند شوند.
نوریان گفت: در این میان آن دسته از همکاران رسانه ای هم که نتوانستند آثار خود را ارسال کنند می توانند با استفاده از این فرصت که البته برای رفع اشکالات اعلامی و نیز تکمیل تعداد آثار عزیزانی که مشارکت داشتند فراهم شد بهره ببرند و در این بازه زمانی در جشنواره شرکت کنند. وی تاکید کرد که این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن